Polish Bulgarian Chinese (Traditional) Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Latvian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish

Nowości 2018

 

 

alt

 

MAMY DOSTĘPNE ŚLICZNE SZCZENIAKI

SERDECZNIE ZAPRASZAM

!!!!!!!!!  WE HAVE AVAILABLA PUPPIES  !!!!!!!!!!

 

 


 

17-18.11.2018

 

Poznań to dwudniowa wystawa rangi Międzynarodowej. Jak co roku obowiązkowo się na niej meldujemy. Na tej wystawie zadebiutowała nasz wychowanka TSUKIKO GO of Miyagi Ken i jakże wiele radości nam sprawiła ta mała przytulaśnica. Zdobyła pierwszą lokatę w niemałej stawce.

Gratulacje dla Kasi za super handling !!!!!

 

 

 


 

 

10.11.2018

 

Kielce , to znów nowe rejony naszej Polski , które przyszło mi poznać. Tutaj odbyła się wystawa rangi międzynarodowej .  Nasze pieseczki zdobyły czołowe miejsca. Jestem z nich bardzo dumna .

 

 

 


 

 

16.10.2018

 

Przedstawiamy nasze maleńkie Shibowe dzieci. Tak rośniemy i coraz bardziej rozrabiamy.

 

 

 


 

09.10.2018

 

YAMATO MAI GO of Miyagi Ken  pojechała do nowego domku w towarzystwie wspaniałych dwóch dziewczynek  bliźniaczek  i ich mamy Marleny. Suczka jak widać na zdjęciach pozyskała wspaniały kochający dom.

Wszystkiego dobrego maleństwo !!!!!!

 

 

 


 

 

07.10.2018

 

Po raz pierwszy wybieramy się na wystawę do Jeleniej Góry . Te rejony Polski nie są nam znane ale dla kogoś takiego jak ja nie stanowi to wielkiej przeszkody. Ta podróż pokazała nam piękne zakątki naszego kraju. Wspaniałe widoki gór Izerskich, Pogórza Izerskiego i Karkonoszy.  Pogoda także była dla nas łaskawa. Przywitał nas słoneczny i ciepły ranek. Wystawa przebiegła w miłej atmosferze. Nasz dziewczynka ukończyła Młodzieżowy Championat Polski.

 

 

 


 

 

07.10.2018

 

W  daleką podróż do swojego nowego domu odjechał TAKACHIRO GO of Miyagi Ken.  Teraz będzie mieszkał ze swoją nową właścicielką w Niemczech.

Powodzenia maleńki !!!!!!!!

 

 

 


 

 

28-29.09.2018

Wielkie wydarzenie w świecie hodowców Akit i Shib nosi nazwę AKITA CUP I NIPPO SHOW POLAND. Ta prestiżowa wystawa jest w Polsce organizowana po raz trzeci, tym razem jako oficjalna wystawa NIPPO. Przybyli na nią sędziowie z Japonii.

Wystawa jak zawsze odbywa się w Krotoszycach, malowniczym miejscu , pełnym zieleni i doskonałego klimatu.

Zgłoszone zostały 163 Akity i 57 Shiba Inu. Na tą wspaniałą imprezę zjechali hodowcy z 17  krajów europejskich.

My też postanowiliśmy pokazać się z naszymi psami.  Wystawa dla nas zakończyła się wielkimi sukcesami. W stawce 17 akit ( Male Waka Inu ) nasz Kuma zajął 4 lokatę a nasz kochany Esko lokatę 3 na 8 Shib ( Male Seiken )

Jesteśmy mega dumni z naszych chłopaków.

Dziękuję Wszystkim znajomym za wspaniałą atmosferę  i miłe spotkanie .

 

 

 


 

26.09.2018

 

Dzisiaj Tedi pojechał do swojego nowego domku. Powodzenia kochany pluszowy misiu !!!!!

 

 

 


 

 

15.09.2018

 

W tym roku to druga wystawa w Minikowie. Miło spędzony czas ze znajomymi  !!!!!!!

 

 


 

02.09.2018

W  niedzielny wieczór  nasza kochana Shiba - Zumka wydała na świat cztery śliczne szczenięta . W miocie urodziły się trzy dziewczynki i jeden chłopiec.

Cała rodzinka czuje się wyśmienicie !!!!!!

 


 

30.08.2018

 

Do nowego domku z fantastycznymi nowymi właścicielami pojechał nasz wychowanek TAICHI GO of Miyagi Ken.

!!!!  POWODZENIA  CHŁOPACZKU  !!!!

 

 

 


 

 

25.08.2018

 

Po raz  pierwszy w tym roku pojechaliśmy do Gostynina ,oddział Płock. Wystawa bardzo przypadła nam do gustu. Teren, dojazd i atmosfera zachęciła do odwiedzenia tej wystawy w przyszłym roku.

 

 


 

27.07.2018

 

TSUKIKO GO of Miyagi Ken ,  to nasza kochana jedynaczka. Urodziła się w asyście pięciu dorodnych chłopaków. Nasza kruszynka od początku była dzielna i przebojowa, chłopaki czuli przed nią respekt. Kiedy już podrosła i była gotowa opuścić nasz dom , marzyłam aby poszła do ludzi , którzy otoczą ją szacunkiem i miłością. Kasia i Janek , cóż mogę powiedzieć, chyba tylko tyle , że nie mogłam sobie lepiej wymarzyć.

Cudowna rodzina i cudowne życie dla mojej malutkiej Tsukiko !!!!!!!!

 

 


 

 

21.07.2018

 

Gorąca jak zwykle Częstochowa  !!!!!  ale opłaciło się jechać.  Moje dziewczynki spisały się na medal !!!!!

 


 

30.06.2018

 

Wystawa w Szczecinie była dla mnie wielką formą relaksu. Wyjechałam dzień wcześniej żeby przy okazji odwiedzić bliskie mi osoby. Zabawa była przednia !!!!,

Oczywiście na wystawę dojechaliśmy :) :)

 

 


28.06.2018

 

YAMATO  OJOSAN  GO  of Miyagi Ken , moja kochana dziewczynka ,dzisiaj wyjechała do nowego domku w Niemczech. Teraz będzie opiekował się nią jej starszy brat. Kaito jest też wychowankiem i przedstawicielem mojej hodowli , który w 2017 roku trafił do tej sympatycznej niemieckiej rodziny. Powodzenia moje kochane pieseczki !!!!!

 

 


 

09.06.2018

Jak co roku na wystawę do Kalisza przyjeżdża kibicować mi moja rodzinka.  To ludzie o wielkim sercu do zwierząt.  Ich małe pociechy od urodzenia przebywają z psami dlatego wierzę w to ,że jako już dorośli ludzie zawsze będą szanować zwierzęta.

 


 

02.06.2018

 

Wystawa w Lesznie to miło spędzony czas w gronie znajomych. Mój pręgowany chłopiec NIHON NO KUMA GO Isegumo Kensha w wieku 10 miesięcy ukończył Młodzieżowy Championat Polski.

Do tej pory został zgłoszony na pięć wystaw i z każdej wyjechaliśmy z pierwszym miejscem

!!!!!!!!!!!!!!!  Oby tak dalej chłopaczku  !!!!!!!!!!!!!

Miyagi GO of Miyagi Ken to moja wychowanka i pierwsze pręgowane dzieciątko w hodowli. Mija również zajęła lokatę pierwszą w stawce 4 suczek .

 


 

13.05.2018

 

Maraton trwa  !!!!!!.  Dzisiaj drugi dzień upalnego weekendu i następne wyzwanie dla moich psów.  Wystawa w Minikowie dała nam wiele radości i dumy  z osiągnięć naszych pupili. Wszystkie cztery psy stanęły na pierwszych lokatach a dwa z nich ukończyły championaty.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Jestem mega szczęśliwa  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


 

12-13.05.2018

 

Wystawa w Łodzi to dobra okazja nie tylko do zaprezentowania swoich psów ale doskonała chwila na spotkanie mojego guru od Shib, Iwony. Miśkiewicz- hodowla Tajgeta. Z tej hodowli też pochodzi moje pierwsze shibowe dziecko, Zumka.

Rozmów i śmiechów nie ma końca, aż żal odjeżdżać !!!!!!

 


 

02.05.2018

 

Yona to suczka importowana z rumuńskiej hodowli Sakuraban.  Przekochana dziewczynka. Yonka urodziła swój pierwszy pręgowany miot w liczbie sześciu ślicznych szczeniąt. W miocie są tym razem cztery dziewczyny i dwóch chłopaków.

Cała ekipa ma się wspaniale !

 


 

28.04.2018

 

Do Opola jeżdżę  bard rzadko , jakoś mi nie po drodze . Jednakże jest to prestiżowa wystawa z doskonałymi warunkami wystawowymi. Duży teren i przestrzeń ringowa pozwala doskonale zaprezentować swoje pociechy.

Bardzo dobre wrażenia.

 


 

22.04.2018

 

Inowrocław to mój  Oddział do którego należę ja i moje psy od kilkunastu lat . Ta wystawa zawsze wita nas słoneczną pogodą. Tutaj spotykamy się z naszymi znajomymi i spędzamy miło czas.

 


 

01.04.2018

 

Na Zajączka w Wielkanocny poranek nasza suczka obdarowała nas wspaniałym prezentem w postaci sześciu pięknych pręgowanych szczeniąt.

Mamy pięciu chłopców i jedną dziewczynkę  !

 

 


 

18.03.2018

W ten niedzielny poranek na świat przyszły cztery śliczne szczeniaczki . W miocie urodziło się trzech chłopców i jedna dziewczynka.

Mama i maluchy mają się doskonale !

 


 

10-11.03.2018

 

W Choceniu oddział Włocławek jak zwykle warunki skandaliczne. Mała hala , tłumy ludzi i nieosiągalny dostęp do ringu, ale trzeba było dać radę, Szkoda,że organizatorom nie zależy na dobru psów, które wychodzą z tej wystawy zmęczone. Nie wspomnę już o wystawcach ............

 


 

03-04.02.2018

 

Wystawa w Bydgoszczy  jak co roku otwiera nasz sezon wystawowy.  Czasami nie dopisuje pogoda bo to aura zimowa, ale to dla nas nie stanowi żadnej przeszkody. Ja i moje psy jesteśmy zwarci i gotowi !!!!

W tym roku po raz pierwszy odbyła się Wystawa rangi Międzynarodowej oraz Wystawa Klubowa.

Nasze pieski jak zwykle dostarczyły nam wiele radości swoimi osiągnięciami.