Polish Bulgarian Chinese (Traditional) Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Latvian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish

Archiwum 2017

 

 

 

16.05.2017

!!!!!!!  MAMY  DOSTĘPNE  SZCZENIĘTA  !!!!!!!

WE  HAVE  PUPPIES  AVAILABLE

 

 

 


 

 

22.10.2017

 

W tym roku postanowiliśmy pokazać nasze psy na jednej z wystaw w Poznaniu , która przyznawała tytuł ZWYCIĘZCA POLSKI. Ten najwyższy tytuł został przyznany naszemu kochanemu Shibie - Esko Go Kumade.

Jego córeczka  HOSEKI również zaprezentowała się doskonale a Miyagi  zaliczyła pierwszą halową wystawę.

Podziękowania dla Eweliny - La Dam Latea za śliczne foty !

 

 


 

23 -24.09.2017

 

To był udany weekend. Nasze wspaniałe maluchy znów odniosły sukcesy. Mimo , że pogoda nie dopisała było bardzo miło i wesoło w towarzystwie naszych  starych znajomych. Więcej informacji o zajętych lokatach w dziale "WYSTAWY"

 

 


 

 

03.09.2017

 

Wystawa we Włocławku i moje dwie kochane dziewczynki.  Malutka Hoseki po raz pierwszy zmierzyła się z wystawowym ringiem i poradziła sobie doskonale, a Miyagi jak zwykle bardziej interesowała zabawa niż ocena i prezentacja.

 

 


 

 

15.08.2017

 

Na wystawie w Golubiu-Dobrzyniu nasz mały bohater ESKO GO Kumade ukończył CHAMPIONA POLSKI

NEW  POLISH  CHAMPION

 

 


 

 

23.07.2017

 

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - CZĘSTOCHOWA 2017

 

zobacz więcej  /  see more

 

 


 

10.07.2017

 

Raz w roku odwiedzamy naszą stolicę Warszawę. Główny sprawca to oczywiście Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Prezentujemy tam nasze pociechy a przy okazji podziwiamy reprezentantów innych równie ciekawych ras. W tym roku nasz team reprezentowały dwa psy -  Shiba  i Siberian Husky.  Oba pieski zdobyły pierwsze miejsca i tytuły , które pozwolą w najbliższej przyszłości na ukończenie Championatów i jednemu z nich otworzą drogę do Interchamponatu.

 

 

 


 

 

11.06.2017

 

Wystawa w Kaliszu przywitała nas pogodnym słonecznym porankiem.  Dotarliśmy dość wcześnie , żeby zarezerwować dobre miejsce i udało się. Tegoroczna wystawa była po raz pierwszy w nowym miejscu, które w 100 % zdało egzamin. Spędziliśmy sympatyczny dzień w gronie naszej rodzinki , która przyjechała nam kibicować. Uwieńczeniem wystawy była wygrana naszego wychowanka  TENJU. Chłopak spisał się na medal :)

 

 

 


 

16.05.2017

 

ROŚNIEMY - ROŚNIEMY - ROŚNIEMY

SHIBA INU

HIISANA  HOSEKI

 

 

 


 

14.05.2017

 

Jak co roku tradycja nakazuje , nasze psy biorą udział w Krajowej Wystawie Szpiców i Psów Pierwotnych - MINIKOWO 2017.  Wystawie towarzyszą  targi kwiatowe , na których my zaopatrujemy się w sadzonki ogrodowe. Piękna pogoda, rozmowy ze znajomymi i sukcesy naszych psów dopełniają mile spędzony dzień.

zobacz więcej  /  see more

 

 

 


 

13.05.2017

 

Łódzka wystawa przywitała nas wspaniała słoneczną pogodą, choć prognozy były wręcz odwrotne. Nasz chłopaki Iku i Enzan spisali się na medal  i było co świętować :) . Miłą niespodzianką była wizyta naszej małej wychowanki , która wraz ze swoimi nowymi właścicielami odwiedziła nas na wystawie - za co dziękujemy bardzo.

zobacz więcej  /  see more

 

 

 


 

 

07.05.2017

 

W Inowrocławiu psy z naszej hodowli odniosły wiele sukcesów.  Pogoda jednak nie dopisała więc szybko pojechaliśmy do domu. Dziękujemy wszystkim znajomym za miło spędzony czas !!!!

 

 

 


 

01.05 2017

 

Pierwszomajowy poranek przyniósł nam w prezencie malutką dziewczynkę. Ta śliczna panienka jest pierwszym szczeniaczkiem rasy Shiba w mojej hodowli.

Mama i córcia czują sie świetnie !!!!!

 

 

 


 

 

21.04.2017

 

W naszej hodowli urodziły się śliczne trojaczki, dwóch chłopców i dziewczynka. Dzieciaki będą miały imiona na literkę "R"

 

 


 

 

26.02.2017

 

CHAMPIO OF CHAMPION'S  to tytuł którego miał zaszczyt dostąpić nasz najmniejszy przedstawiciel hodowli of Miyagi Ken. Jesteśmy bardzo dumni z naszego kochanego chłopca .

 

 


 

 

11-12. 02.2017

 

To dwie pierwsze wystawy w Bydgoszczy od których co roku zaczynamy sezon wystawowy.  Nasze psy znów sobie świetnie poradziły. Pozyskane wygrane i  tytuły , pozwoliły  u jednego z samców zacząć dorosły Championat a u drugiego  ukończyć Championat Młodzieżowy.