Polish Bulgarian Chinese (Traditional) Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Latvian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish

Nowości 2016

 

 


 

 

!!!!!!!! MAMY DOSTĘPNE SZCZENIĘTA  !!!!!!!!

zobacz więcej  /  see more

 


W dziale " PLANY HODOWLANE " znajdują się informacje dotyczące miotu , który urodzi się w naszej hodowli. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy osoby zinteresowane tą  wspaniałą rasą !!!!!

Szczegółów dotyczących miotu udzielimy osobiście.

( tel.  +48 510 132 009 )

 

!!!!!!!!!!!!  We are accepting early bookings for the puppies !!!!!!!!!!!

 


zobacz więcej  /  see more

 


27.11.2016

 

Na Krajowej wystawie Psów Rasowych w Bydgoszczy swój debiut miał nasz najmłodszy akita Hizashi. Chłopiec doskonale poradził sobie z pierwszym kontaktem w ringu i otrzymał tytuł

" NAJLEPSZE SZCZENIĘ W RASIE "


 


 


30.10.2016

 

Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu wzbogaciła naszego Esko o następny tytuł " MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI "  Jesteśmy bardzo dumni z naszego małego chłopca !!!!!


 

 


 

 

10.09.2016


XXV Klubowa Wystawa Szpiców i Psów Pierwotnych

Wystawa klubowa przyniosła naszym psiakom wiele sukcesów. Nasz kochany Esko został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu i ukończył Młodzieżowy Championat Polski.

Jesteśmy z niego bardzo dumni !!!

 

 

 


 

 

14.08.2016

Fotorelacja z wystawy z Golubia-Dobrzynia oddział Toruń znajduje się w dziale " wystawy"

zapraszamy  / wery welcome

 


 

 

23-24.07.2016

 

Jak co roku oddział w Częstochowie organizuje swoją wystawę w Konopiskach. Jest to gmina wiejska w południowej części powiatu częstochowskiego. Bardzo ładny i zadbany obiekt sportowy , który przyciąga wielu wystawców.  Dziękuję wszystkim znajomym , którzy bawili się razem z nami.

Sukcesy naszych pupili możecie Państwo zobaczyć w dziale "WYSTAWY"

 


 

28-29. 05. 2016

 

 

zobacz więcej  /  see more

 

 

 


 

14.05.2016

 

INTERNATIONAL  DOG  SHOW  IN  ŁÓDZ


 

zobacz więcej  /  see more

 


 


08.05.2016

Wystawa w Minikowie jak co roku wita nas słonecznym porankiem. Szczekanie psów, łoskot rozkładających się klatek,  zaczyna w wystawcach budować napięcie !!!  Miłą atmosferę tej kameralnej wystawy dopełnia muzyka i gwar giełdy kwiatowej, która co roku towarzyszy wystawcom .

Wyniki jakie uzyskały nasze pociechy są przedstawione w dziale wystawy.

ZAPRASZAMY

Podziękowania za super fotki dla Oli Graczykowskiej i Karoliny Kardasz.

 

zobacz więcej  /  see more

 


 

16 -17 04.2016

W kwietniowy weekend na wystawie w Grudziądzu i Inowrocławiu psy z naszej hodowli uzyskały doskonałe wyniki !!! Co prawda niedzielny poranek zaskoczył wszystkich swoją kapryśną pogodą mimo to  adrenalina i emocje wzięły górę.

!!!!!!  Wyniki były imponujące  !!!!!

zobacz więcej / see more

 


 

12-13.03 2016

SEZON  WYSTAWOWY  2016  UWAŻAMY  ZA  OTWARTY  !!!!!!

Pierwsza wystawa , która odbyła się  w Choceniu oddział Włocławek przyniosła naszej ekipie wystawowej wiele sukcesów !!! Nasza kochana Zumka ukończyła CHAMPIONAT POLSKI . Himenka zdobyła II lokatę, a najmłodsze z  pociech nasz chłopczyk Esko zadebiutował z doskonałym wynikiem uzyskując BOB PYPPY !!!  W konkurencji finałowej z 27 szczeniąt otrzymał nominację do najlepszej szóstki.